subject close

Otomotiv, iklimlendirme, enerji ve sigorta sektörlerinde sahip olduğumuz güçlü markalarımızla büyümeye devam ediyoruz. Büyürken insan kaynağımız da genişliyor. Bugün 5000'e yakın çalışanımızla kocaman bir aile olduk.

Baran ÇELİKCEO

Değerli çalışanlarımız ve iş ortaklarımız,

Beyçelik Holding olarak ülkemizin ekonomisine katma değer sağlamak için faaliyetlerimizi istikrarla sürdürüyoruz. Kuruluşumuzun temellerinin dayandığı otomotiv sektöründe stratejik hedeflerimiz doğrultusunda büyümemiz emin adımlarla devam ediyor. Bu sektörde faaliyet gösteren şirketimiz Beyçelik Gestamp ile dünya devlerinin çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Otomotiv sektöründe yeni nesil ürün grupları ve yeni nesil araçların ihtiyaç duyduğu teknik alt yapıyı oluşturmak üzere kullandığımız teknolojilere ve makine parkurlarına yatırımlarımız sürerken, fabrikalarımızda üretim alanlarımızı büyütüyoruz.

İklimlendirme sektöründeki şirketimiz Warmhaus  ürün gamını yenilikçi ve teknolojik ürünlerle sürekli geliştirirken globalleşme yolundaki çalışmalarına da hızla devam ediyor.  Warmhaus bugün dünyada 35 ülkeye ihracat yapan konuma geldi . Tüm Türkiye genelinde ise çok geniş bir yetkili satış ve yetkili servis ağı ile hizmet veriyor. 

Doğal enerji kaynaklarını en verimli şekilde ve en modern teknolojilerini kullanarak ülkemiz ekonomisine kazandırmayı amaçlayan enerji şirketlerimizden Beyçelik Gestamp Yenilenebilir Enerji’de bünyesindeki projelerimizde kapasite artışı yatırımlarımız sürüyor. Enerji alanında faaliyet gösteren diğer şirketimiz Gesbey bugün yılda 320 eşdeğer kule üretim kapasitesine sahip, uzak coğrafyalar dahil 10 ülkeye ihracat yapıyor.

Elbette tüm bu gurur duyduğumuz çalışmalarımızın temeli insan kaynağımız. Bizi başarıya taşıyan ana unsurumuzun her zaman birlikte ilerlediğimiz çalışanlarımız olduğuna inandık. Biz büyürken insan kaynağımız da büyüdü. Bugün 5000 çalışanımız ile kocaman bir aile olduk. 

Yatırımlarımızla sadece ekonomiye değil topluma da katma değer yaratmaya çalışıyoruz.  Yaşadığımız topluma katkı sağlamak amacıyla eğitim, kültür ve kadın istihdamının artırılması konularında uzun yıllardan beri istikrarla sürdürdüğümüz ve sürdüreceğimiz sosyal sorumluluk projelerimiz bulunuyor. 

Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde operasyonel mükemmellik anlayışı ve inovatif yaklaşımımızdan vazgeçmiyoruz. Sektörlerde girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmak için çalışmalarımıza kesintisiz devam edeceğiz. Bu vesileyle katkı ve desteklerinden dolayı başta tüm çalışanlarımız olmak üzere, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize gönülden teşekkür ederim.   


Baran ÇELİK

CEO