subject close

Otomotiv, ısıtma, soğutma ve iklimlendirme, enerji, turizm ve sigorta sektörlerinde sahip olduğumuz güçlü markalarımızla büyümeye devam ediyoruz. Büyürken insan kaynağımız da genişliyor. Bugün 5000 çalışanımızla kocaman bir aile olduk.

Baran ÇELİKCEO

Değerli çalışanlarımız ve iş ortaklarımız,

Beyçelik Holding olarak ülkemizin ekonomisine katma değer sağlamak için faaliyetlerimizi istikrarla sürdürüyoruz. 2018 yılı Beyçelik Holding’in geçen yıl başlatmış olduğu yatırımlarını devam ettireceği bir yandan da faaliyet gösterdiği her sektörde yeni yatırımlar gerçekleştireceği bir yıl olacak. Kuruluşumuzun temellerinin dayandığı otomotiv sektöründe stratejik hedeflerimiz doğrultusunda büyümemiz emin adımlarla devam ediyor. Bu sektörde faaliyet gösteren şirketimiz Beyçelik Gestamp ile dünya devlerinin çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Önümüzdeki üç yıl içerisinde bu alanda yapacağımız önemli yatırımlarla 1000 kişiye ek istihdam sağlamayı hedefliyoruz.  

Isıtma, soğutma ve iklimlendirme sektöründeki şirketimiz Warmhaus bugün 30’dan fazla ülkeye ihracat yapıyor. Müşteri ağımızı gün geçtikçe büyütüyoruz. Ana ve alt bayilerimizle 300’e yakın satış noktamız oldu. Bu yıl Warmhaus için yeni ürünleri piyasaya süreceğimiz bir yıl olacak. Globalleşme hedeflerimiz doğrultusunda da yurtdışında girişimlerimiz devam edecek. 

Doğal enerji kaynaklarını en verimli şekilde ve en modern teknolojilerini kullanarak ülkemiz ekonomisine kazandırmayı amaçlayan enerji şirketlerimizden Beyçelik Gestamp Yenilenebilir Enerji’de kapasite artışı yatırımlarımız sürüyor. Kapasite artışımız ile birlikte 188 MW kurulu güce ulaşacağız. 

Elbette tüm bu yatırımlarımızın temeli insan kaynağımız. Bizi başarıya taşıyan ana unsurumuzun her zaman birlikte ilerlediğimiz çalışanlarımız olduğuna inandık. Biz büyürken insan kaynağımız da büyüdü. Bugün 5000 çalışanımız ile kocaman bir aile olduk. 

Yatırımlarımızla sadece ekonomiye değil topluma da katma değer yaratmaya çalışıyoruz.  Yaşadığımız topluma katkı sağlamak amacıyla eğitim, kültür ve kadın istihdamının artırılması konularında uzun yılardan beri istikrarla sürdürdüğümüz ve sürdüreceğimiz sosyal sorumluluk projelerimiz bulunuyor. 

Odaklandığımız sektörlerde girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmak için çalışmalarımıza kesintisiz devam edeceğiz Bu vesileyle katkı ve desteklerinden dolayı başta tüm çalışanlarımız olmak üzere, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize gönülden teşekkür ederim.   

Baran ÇELİK

CEO