subject close

Sheraton Bursa Hotel

Bursa’nın yeni kalbi sayılan Nilüfer’de bulunan Sheraton Bursa, Uludağ, Bursaspor Büyükşehir Stadyumu  ve şehir manzaralı 10’u süit ve 13. katta bulunan Kral Dairesi olmak üzere toplam 171 odasıyla hizmet vermektedir.

Çağdaş restoranı Prusa ve özel restoranı Narr, gastronomik keşiflerin tadını çıkarabileceğiniz dünya mutfağından özel spesyalleri ustaca bir araya getirmektedir.

Link@Sheraton Café misafirlerimize eşsiz seçenekler sunarken, Otelin 14.katında bulunan Sheraton Club Lounge, muhteşem şehir manzarası, tüm gün kahvaltı, içecek ve hafif atıştırmalık servisi sunmaktadır.

Bir dünya markası olan ve Türkiye’nin ilk Shine Spa’sı olma özelliğini taşıyan Shine Spa Bursa, 2,500 m2’lik 2 kat alanda en üst düzeyde kişisel bakım deneyimlerini misafirlerine yaşatmaktadır.

14. katta bulunan VIP Toplantı odası, şehir manzaralı toplantılar için ilham verici bir mekan olarak tasarlanmış olup, Sheraton Bursa kapsamlı toplantı ve etkinlik mekanları, bölünebilen büyük bir balo salonu ve beş toplantı salonu olarak 1.700 metre kare kullanım alanı sunmaktadır. Modern Rodos Balo Salonu yemekli oturma düzeninde maksimum 500 kişilik kapasitesi ile özel gecelere ev sahipliği yaparken, Sheraton Bursa Havuzbaşı ise yemekli oturma düzeninde maksimum 1.200 kişilik kapasitesi ve özel sahnesi ile muhteşem açık hava düğünlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Sheraton Bursa Hotel
Odunluk Mahallesi Akpınar Caddesi Nilüfer 16110 Bursa, Türkiye
  • T: 0224 300 16 16
Diğer Turizm Yatırımlarımız