subject close

Aloft Bursa Hotel

Aloft Bursa Hotel, son teknolojik yeniliklere sahip loft tarzı dairelerden esinlenilmiş 133 geniş oda, yüksek tavanlar, geniş pencereler, ultra konforlu yataklar ve büyük boy duşların yanı sıra dünyaca ünlü Bliss Spa® ürünleri sunmaktadır. Her odada kablosuz internet erişimi, iPad, mp3 çalar ve dizüstü bilgisayarlar gibi birden fazla elektronik cihazların kullanımı için Tak ve Çalıştır bağlantı çözümü ile donatılmıştır. Aynı zamanda elektronik cihazlar 40” LED televizyona bağlanıp odanız eğlence merkezine de dönüştürülebilmektedir.

 Aloft Bursa,misafirlerine Re:mix Lounge ‘ta bilardo oynayabilecekleri, W xyz Bar’dan kokteyllerini alıp müziğin tadını çıkarabilecekleri sosyal bir atmosfer sunmaktadır. 

Re:charge fitness salonu ve Splash   havuzu, seyahatseverlerin streslerini atma ve yeniden enerjilerini depolama fırsatı sunarken, otelin 7/24 açık olan yiyecek ve içecek alanı olan Re:fuel   ise misafirlere çeşitli atıştırmalıklar sunuyor.

İş toplantıları, eğitimler, sunumlar için ise otelin 15 kişilik gruplar için mükemmel yaratıcılık sağlayan son teknoloji ile donatılmış 3 adet Tactic toplantı odası da mevcuttur.

Aloft Bursa Hotel
Odunluk Mahallesi Akpınar Caddesi Nilüfer 16110 Bursa, Türkiye
  • T: 0224 300 30 30
Diğer Turizm Yatırımlarımız