Ana Sayfa


Yönetim Kurulu < Geri
Faik Çelik
Holding Yönetim Kurulu Başkanı

1953 yılında Ankara'nın Polatlı ilçesinde doğdu. Polatlı Devrim İlkokulu’nu bitirdi. 1966 yılında ailesiyle beraber Bursa’ya taşınan Faik Çelik, 1967 yılında iş hayatına başladı.
Özgeçmişin Devamı

Nedim Çelik
Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

1968 yılında Ankara’nın Polatlı ilçesinde doğdu. Çelik, iş hayatına abisi Faik Çelik’in atölyesinde çırak olarak başladı. 25 yılı aşkın bir süredir otomotiv sektöründe Faik Çelik ile birlikte yürüyen Nedim Çelik, Beyçelik Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

Baran Çelik    
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO

1977 yılında Bursa’da doğdu. Tüm öğretim hayatını Bursa’da tamamladı. Uludağ Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Çelik, Uludağ Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Makine Mühendisliği Ana Bilim Dalında Yüksek lisans yaparak Yüksek Makine Mühendisi unvanını aldı.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO olarak görevini sürdüren Baran Çelik Bursa Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili, BOSEN Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Aynı zamanda Çelik, Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve BTSO Meclis Üyesi’dir.