Ana Sayfa


Sosyal Sorumluluk Projelerimiz < Geri
Faik Çelik Kız Teknik ve Meslek Lisesi

2005 yılında başlanan, 2006 yılında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açılışı yapılan Faik Çelik Kız Meslek Lisesi Yıldırım bölgesinde gençlere eğitim vermektedir. Açıldığı yıl Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle Okul Sağlığının iyileştirilmesi konusunda gayret gösteren okullara verilen “Beyaz Bayrak” ödülüne layık görülen okulumuz, 2007 yılında ise İSO 9001 Sistem Kalite Belgesi’ni almaya hak kazanmıştır. Başarılarıyla göğsümüzü kabartan Kız Meslek Lisesi geleceğe umutla bakan gençler yetiştirmektedir.

Web: http://mebk12.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/16/01/965270//
Rahime Çelik Spor ve Konferans Salonu

2011 yılında Faik Çelik Kız Teknik ve Meslek Lisesi’ne ek bir bina yapılmıştır. 250 kişi kapasiteli Rahime Çelik Spor ve Konferans Salonu öğrencilerimizin rahatça spor yapabileceği şekilde hazırlamış, konferans salonu ise sergi salonu ile birlikte inşaa edilmiştir.

Web: http://mebk12.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/16/01/965270//
Uludağ Üniversitesi Beyçelik Otomotiv Mühendisliği Bölümü

2011-2012 eğitim öğretim yılında hizmete girdi. Son teknoloji ile donatılan sınıfların yanı sıra kütüphane, laboratuar, konferans salonu, dinleme salonları, video konferans salonu da mevcuttur. Bu bölümden mezun olan gençler edindikleri bilgilerle sektörün gelişimine önemli katkı koyacakları inancındayız.

Web: http://otomuh.uludag.edu.tr/index.php?sayfa=anasayfa
Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Beyçelik Yerleşkesi

Depreme dayanıklı olmadığının belirlenmesi ardından yıkılan Uludağ Üniversitesi’nin Fethiye kampusunda bulunan İlahiyat Fakültesi’nin yapımını Beyçelik Holding üstlendi. 2012 yılının son çeyreğinde temeli atılan bina 10 bin metrekarelik alana inşaa edildi.

Mevcut öğrenci kapasitesini 2 katına çıkaran kampüs, dersliklerin yanında kütüphane, yemekhane ve 4 anfisiyle kendine has bir mimariye sahip.

Web: http://ilahiyat.uludag.edu.tr/index.php/tr/

 Hacı Bulduk Çelik Huzurevi

15 yıl önce yapımına başlanan, ancak ödenek bulunamadığı için tamamlanamayan ve atıl durumda bekleyen Kaplıkaya Mahallesi`ndeki huzurevi inşaatını üstlenen Beyçelik Holding, kısa sürede yaşlıları yeni evlerine yerleştirmeyi hedefliyor.

Beyçelik Holding, her yıl 150 öğrenciye de burs veriyor. Spor alanında profesyonel kulüplerin yanı sıra amatör kulüplere de maddi destek sağlayan Holding, yeni sporcular yetiştirilmesi için de katkı koyuyor.