Ana Sayfa


BOSB Futbol Turnuvası''na Beyçelik Holding takımları damga vurdu < Geri

BTSO  tarafından her yıl geleneksel olarak merhum Ali Osman Sönmez adına düzenlenen ’Bursa Organize Sanayi Bölgesi AOS Futbol Turnuvası’nın bu yıl 6. sı düzenlendi. Turnuvaya, Beyçelik Holding Bünyesinde faaliyet gösterenn Beyçelik Gestamp ve Emarc-Çelik katıldı. Turnuvada üstün başarı gösteren takımlarımız dereceye girmenin yanı sıra en centilmen takım ünvanını alarak göğsümüzü kabarttı.

Grubunda oynadığı maçlarda gösterdiği performans sayesinde Bosch Rexroth ile üçüncülük maçına çıkan Beyçelik Gestamp, maçı 4-2 kazanarak turnuvayı üçüncü olarak tamamladı. 35 takımın katıldığı turnuvada çekişmeli geçen maçlar yanında takımımız ayrıca bu yıl ilk kez düzenlenen penaltı turnuvasında 16 takım arasından birinciliği göğüsledi.


En Centilmen Takım Ünvanı Emarc – Çelik ‘İn

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da  Beyçelik Holding’in diğer bir kuruluşu olan Çelikpan Isı Sistemleri ile birlikte ortak bir takım kurarak turnuvaya katılan Emarc-Çelik, grubunda oynadığı 4 maçın 2 sini kazanıp, 2 sini talihsiz biçimde kaybedince turnuvaya ilk turda veda etmek zorunda kaldı.
 
Turnuva sonunda futbol turnuvası tertip komitesince ilk 3 ‘e giren takımlara verilen ödüllerin dışında turnuvada en centilmen futbolcu, en centilmen takım ve gol krallığı gibi ödüller de verildi. Emarc-Çelik, bu ödüller içerisinden grup maçlarında oynadığı futbol, rakip takım oyuncuları ile maçları yöneten hakemlere karşı saha içerisinde ve saha dışında göstermiş olduğumuz fair play davranışlar ile belki de turnuvanın en anlamlı ödülü diyebileceğimiz, En Centilmen Takım unvanını aldı.

Tertip komitesince verilen En Centilmen Takım ödülünün ismi, bu yıl içerisinde hayatını kaybeden Galatasaray Klubü Eski Başkanı ve Biesseci Yönetim Kurulu Başkanı olan merhum "Özhan Canaydın Centilmenlik Ödülü "olarak değiştirildi. Emarc-Çelik Genel Müdürü Gökhan Akbal, Canaydın’ın çocukları, oğlu Murat Canaydın ve kızı Zeynep Diniz’in elinden bu anlamlı ödülü alırken, yaşamış olduğu haklı gurur gözlerinden okunuyordu. Tabi bu ödül sadece takımızın saha içerisinde göstermiş olduğu davranışlar ile değil, tribünde örnek davranışlar sergileyen çalışanlarımız sayesinde kazanılmış bir ödüldür. Tüm çalışanlarımıza turnuva süresince göstermiş oldukları örnek davranışlar için teşekkür eder, bundan sonraki yıllar da aynı centilmen tutum ve davranışlarını devam ettirmelerini bekleriz.

Tüm Haberler >