Ana Sayfa


Ekonominin Oscarları gecesinden Beyçelik Gestamp’a 3 ödül < Geri
BTSO, Ekonominin Oscar''larını sahipleriyle buluşturdu. Beyçelik Gestamp gecede Kurumlar vergisi sıralamasında 10. Sırada olmak üzere 3 alanda ödüle layık görüldü.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), Bursa''dan ekonomiye değer katan firmaları ödüllendirdi. BTSO tarafından bu yıl 40.sı düzenlenen ''Ekonomiye Değer Katanlar-2013 ödül töreni BTSO binasında gerçekleştirildi. 2012 yılında en fazla gelir vergisi ödeyen 61, en fazla kurumlar vergisi ödeyen 77, en fazla ihracat yapan 100, Bursa için en fazla yatırım taahhüdünde bulunan 10, Ar-Ge ve inovasyona en çok yatırım yapan 10, Kosgeb KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri''nde finale kalan 11 ve Türkiye En Hızlı Büyüyen 100 listesine giren 3 oda üyesinin de bulunduğu toplam 272 kişi ve kuruluş ödüllendirildi.

Beyçelik Gestamp Kurumlar Vergisi sıralamasında 10. Sırada, Bursa için en fazla yatırım yapan firmalar sıralamasında 5. sırada, Arge ve İnovasyona en çok yatırım yapan firmalar sıralamasında ise 7. sırada yer aldı. Ödülleri Beyçelik Holding CEO’su Baran Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, BTSO Başkanı İbrahim Burkay ve BTSO Meclis Başkanı Remzi Topuk’un ellerinden aldı.


Tüm Haberler >