Ana Sayfa


Ford Otosan Beyçelik Gestamp'ı Altın Yıldız İle Ödüllendirdi < Geri
Ford Otosan’ın bu yıl ilk kez verdiği “2011 Yılı İmalatçısı Altın Yıldız Ödülü” Beyçelik Gestamp’ın oldu.
 
Türkiye’nin en çok satan markalarından olan Ford Otosan, imalatçı firmalarını Altın Yıldız, Gümüş Yıldız ve Bronz Yıldız ile ödüllendirdi. Divan İstanbul Asia‘da düzenlenen İmalatçı Başarı Ödül Töreni’nde 2011 yılı İmalatçı Altın Yıldız ödülü Beyçelik Gestamp’ın oldu. Ödülü Beyçelik Gestamp CEO’su Baran Çelik Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün’ün elinden aldı.

Teslimat performansı, kalite puanı, yeni projelerdeki problem çözme kabiliyeti ve verimlilik çalışmalarındaki pozitif yaklaşımların referans alındığı ödüllerde altın yıldızı alan Beyçelik Gestamp, sektöründeki başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Beyçelik Gestamp CEO'su Baran Çelik, Ford Otosan tarafından verilen Yıldızlar Ödülünde, Altın Yıldız’ı ilk alan firma olmaktan gurur duyduğunu belirti. Tüm çalışanlarımızın desteğiyle aldığımız bu ödül aynı zamanda otomotiv endüstrisi sac şekillendirme segmentinde liderliğimizi pekiştiren bir ödül oldu. Bu ödülü almamızda büyük katkıları olan çalışanlarımıza teşekkür ederim" diye konuştu.

Ford Otosan'ın yeni projelerinde soğuk ve sıcak sac şekillendirme, montajlı ürün ve kalıp üretiminde yoğun olarak yer aldıklarını belirten Çelik, "Ford'un Romanya'daki araç projesinde ve Ford Otosan'ın yeni  projesinde yoğun bir şekilde yer alacağız. Ayrıca ortağımız Gestamp ile birlikte Ford'un pek çok kalıp projesinde de bulunuyoruz. İspanya'da yapılacak olan Transit Connect projesinde ki pek çok kalıbı tesislerimizde üretiyor olacağız" diye konuştu.
Tüm Haberler >