Ana Sayfa


Starwood Beyçelik Holding ortaklığıyla Bursa'ya geliyor < Geri

       Beyçelik Holding Mihraplı Park Bölgesi'nde yapımına başladığı 5 ve 3 yıldızlı otellerin işletmesi için Starwood Hotels & Resorts ile anlaşma imzaladı. Faik Çelik Holding’in ilk turizm yatırımları olan 5 ve 3 yıldızlı iki otelin işletmesini Starwood üstlenecek.

     2013 yılında hizmete girecek Bursa Sheraton ve Aloft otelleri kente yeni konaklama alanları katmanın yanısıra otelcilik anlayışına da yeni bir soluk getirecek. Büyükşehir Belediyesi tarafından Odunluk Bölgesi’nde yaptırılan Yeni Kültürpak ile yeni stadyuma yakınlığıyla dikkat çeken oteller, gelişen iş ve yaşam alanın ortasında, şehre toplam 300’den fazla yatak kapasitesiyle hizmet verecek.

     Türkiye’de şuan 5 otel işleten Starwood, Bursa’ya ilk adımını Faik Çelik Holding ortaklığıyla Bursa Sheraton ve Aloft otelleri ile yapıyor. Bu anlaşmayı Starwood’un Orta ve Doğu Avrupa boyunca devam eden büyümesinde heyecan verici bir adım olarak gören Starwood, Kültür, sanayi, spor ve eğlence merkezleri ile gelişmekte olan bir metropol olan Bursa’yı ise markalarımız için ideal bir yer” olarak tanımlıyor.

Oteller hakkında
Sheraton Bursa Oteli’nde 171 misafir, 47 executive, 10 suit oda bulunacak. Oteldeki tüm odalarda SweetSleeper™ yataklar olacak. 2 restaurant, lobi ve bar, fitness Merkezi, havuz ve spanın yer alacağı otelde büyük bir balo salonu, bekleme alanı ile 5 büyük konferans salonu yer alacak. İş merkezi ve Sheraton imzalı Microsoft destekli Link@Sheraton ile 1700 m2’den fazla ultra modern toplantı ve etkinlik salonları ise iş dünyası için yeni çekim alanı olacak.


Aloft Bursa Oteli Haziran 2008’den bu yana açtığı  40’dan fazla otelle Aloft Otelleri küresel olarak gelişirken, tarzı ile de konaklama endüstrisinde adından bahsettiriyor. Kendine has mimarisi ve tarzı ile dikkat çeken Aloft Otelleri;  Amerika, Kanada, Çin, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan ve Belçika ardından şimdi Türkiye’de ilk otelini Bursa’da açıyor. Aloft Bursa Oteli markaya has özel tavanlar, büyük boy camlar, yüksek konforlu yataklar, duşlar ve 133 büyük odasıyla hizmet verecek.
Aloft  ücretsiz internet imkanın yanısıra bilardo alanı ve modern döşenmiş iç mimarsiyle konuklarına keyifli saatler yaşayacak. Otel içinde hizmet verecek barda misafirler arkadaşlarıyla bir şeyler içebilecekler.  re:chargeSM fitness merkezi misafirlerine stres atma ve enerji depolama imkanı sunacak. Aloft re:fuel yiyecek içecek alanı ise 24 saat boyunca hızlı ve atıştırmalık yiyecek-içecek servisi yapacak.

Tüm Haberler >