Ana Sayfa


Beyçelik Holding çalışanları ve aileleri Aile Piknik Şöleni''nin de stres attı < Geri
Beyçelik Holding’in geleneksel olarak düzenlediği Aile Piknik Şöleni, bu yıl da çalışan ve ailelerine güzel bir gün yaşattı.

Orhaneli Karagöz Piknik Alanı’nda  6.500  kişinin katılımıyla gerçekleşen şölene, Faik Çelik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Faik Çelik ve eşi, Beyçelik Gestamp Genel Müdürü Engin Meydan ve Bölüm yöneticilerinin yanı sıra  Bursa Milletvekili Ali Kul ve Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu da katıldı.

Piknik alanında oluşturulan oyun alanlarında, çocuklar doyasıya eğlenirken, büyükler de tavla, langırt, futbol, voleybol turnuvaları, halat çekme ve yetenek yarışmalarında ter döktü.  Birbirinden çekişmeli geçen yarışmalarda çalışanlar ve aileleri çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. Gün boyu süren animasyon ve ilüzyon gösterileri pikniğe renk kattı.

Aile Piknik Şöleni’ne katılan Faik Çelik Holding çalışanları arasında yapılan çekiliş de ise talihlilere LCD televizyon ve beyaz eşyalar hediye edildi. 

Çalışan memnuniyetini kendine ilke edinen Faik Çelik Holding, sürekli hale getirdiği sosyal faaliyetlerine araklıksız olarak devam ediyor.
Tüm Haberler >