Ana Sayfa


Renault Yan Sanayi Başarı Ödülü Beyçelik Gestamp'ın < Geri
Beyçelik Gestamp, Oyak Renault, ‘Yan Sanayiciler Toplantısı’nda 2009 yılı Oyak-Renault Yan Sanayi Başarı Ödülü"nü  aldı.
Toplantıya, Renault ve Nissan'ın ortak satınalma teşkilatı Renault Nissan Purhcasing Organization''ın (RNPO) Avrupa Direktörü Béatrice Brévaut, OYAK Renault Genel Müdürü Tarık Tunalıoğlu ve Satınalma Direktörü Eren Kaya ile TAYSAD Başkanı Celal Kaya katıldı.
Toplantıda, Tarık Tunalıoğlu, Beatrice Brévaut ve Eren Kaya, Renault Grubu'nun 2010 yılı ve sonrası için öngördüğü gelişmeler, yeni projeler, üretim adet ve planlamaları, sunulan fırsatlar ve Renault''un tedarikçilerinden beklentileri konularına değindi. Toplantıda 3 yan sanayi firmasına ödül verilirken, Tunalıoğlu, amaçlarını yan sanayi firmalarının performanslarını daha da iyileştirmeye teşvik etmek olarak açıkladı.

Toplantıya Beyçelik Gestamp Genel Müdürü Engin Meydan ile birlikte katılan Beyçelik Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO Baran Çelik, 2009 yılı Oyak-Renault Yan Sanayi Başarı Ödülü'nü, Oyak-Renault Genel Müdürü Tarık Tunalıoğlu’ nun elinden aldı.

Ödül Kriterleri

Oyak Renault Yan Sanayi Başarı Ödülü’nün seçim kriterleri, satın alınan parça ve hizmetlerin özelliklerine göre değişiyor. Otomobil ve mekanik parça alımları için, tedarikçiler Oyak Renault Otomobil Fabrikaları’na giren parçaların kalitesi, iyileştirme-geliştirme çalışmaları, müşteri memnuniyeti alanındaki performansları, teslimat kaliteleri, ekonomik performansları ve Renault sistemlerine uyum kapasiteleri dikkate alınarak seçiliyorlar. Bu ödülle, yan sanayi firmalarının performanslarını daha da iyileştirmeye teşvik edilmeleri amaçlanıyor.
Tüm Haberler >